První krok

2016 - Účastník soutěže
Ročník: 2016
Autor: Eliška Keliška Jonášová
Obor: Fotografie
Skočit na: text o díle | detaily autora | komentáře
Zobrazeno: 619 krát
Vloženo: 2016-11-09 19:59
DSC_0383.jpg
Úsměv

Dílo je zveřejněno pod licencí: Všechna práva vyhrazena + skautský tisk

Autor díla:

 

Další autoři, poděkování:

Speciální poděkování patří jednoznačně Emě,která souhlasila se zveřejněním fotografie. Také za to,že je modelem na mé fotografii a krásně mi vystihla můj pohled na téma ,, Trochu lepší svět".
Největší díky patří mé nejlepší kamarádce Andy,která je mou největší podporou (je také přihlášena ve Výtvarnu,tak ať vyhraje :D),doprovází mě v mém životě a každé činnosti... Velké díky pro ní,je proto na místě. V poslední řadě samosebou děkuji své mamince,bez které bych tu nikdy nebyla,nebyla bych taková jaká jsem a neměla bych fotoaparát a to je pro můj obor velmi důležité. Mamce patří díky úplně za všechno,jednoznačně podporu a důvěru. D Í K Y.

O díle:

Pro téma ,,trochu lepší svět" jsem měla na poprvé jasnou volbu. Je to přeci úsměv! Věc,která je nejhezčí,zdarma a vykouzlí tolik pozitivity. První krok k lepšímu světu by byl přeci ten,kdyby se všichni usmívali. Nic vás nepotěší víc než když jdete po ulici a neznámý člověk naproti vám se na vás jen tak směje,zlepší to den i vaší náladu. Navíc, pokud budete takhle pokračovat dál i vy,zlepšíte náladu jiných. Kolem nás je tolik maličkostí... No tak, usměj se.

Komentáře:

Komponentu webové galerie pro Polibek múzy naprogramoval Martin "Orel" Modrák